II Bajkowy zlot Caravaningowy
ACK Benimar Polska

II Bajkowy Zlot

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowy II Bajkowy Zlot Caravaningowy, organizowany przez AutomobilKlub Kędzierzyn-Koźle wraz z ACK Benimar Polska, który odbędzie się w malowniczym ośrodku „Bajka” w Grodźcu koło Ozimka w dniach 26 kwietnia – 5 maja 2024 roku. To nie tylko spotkanie pasjonatów podróży kamperem, ale także okazja do nawiązania nowych znajomości, wymiany doświadczeń i przeżycia niezapomnianych chwil w gronie podobnie myślących entuzjastów caravaningu!

Podczas naszego zlotu przewidujemy bogaty program pełen atrakcji dla wszystkich uczestników. W następnych dniach czeka nas wiele wspaniałych atrakcji, które dostarczą niezapomnianych wrażeń. Planujemy spływy kajakowe Małą Panwią, podczas których będziecie mieli okazję podziwiać urokliwe krajobrazy i wspaniałą przyrodę. Dla miłośników sportu przygotowaliśmy turnieje tenisa stołowego, siatkówki oraz boule, które umożliwią Wam sprawdzenie swoich umiejętności oraz rywalizację z innymi uczestnikami zlotu.

Formularze do pobrania

CMP – Jazdy z talerzem Stewarda
MKC – Jazda hulajnogą elektryczną

Spływy kajakowe, Wycieczki autokarem, Samochodowy rajd turystyczny TPP, Paintball

Ponadto, dla tych, którzy chcieliby zwiedzić okolicę, przygotowaliśmy fascynujące wycieczki do pobliskich atrakcji. Odwiedzimy m.in. Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu, gdzie będziecie mieli okazję poznać historię polskiej muzyki rozrywkowej oraz zobaczyć unikalne eksponaty związane z jej historią. Nie zabraknie także wizyty na Górze św. Anny, gdzie czekać będą na Was liczne atrakcje, takie jak wulkan, muzeum powstań, czy zjeżdżalnia grawitacyjna. To będzie niezapomniana podróż przez historię i kulturę regionu, która z pewnością zostanie Wam w pamięci na długo.

Dla najmłodszych uczestników zlotu przygotowaliśmy wiele atrakcji, które zapewnią im mnóstwo zabawy i radości. Będą mogli wziąć udział w zabawach z gliną, konkursach plastycznych, mini dyskotekach oraz warsztatach muzycznych, które rozwijają kreatywność i pasję do muzyki. Dla naszych młodych odkrywców przygotowaliśmy także konkurs na najciekawsze ujęcia zlotu, który pozwoli im uwiecznić najpiękniejsze chwile spędzone na zlocie.

A to dopiero początek! Nasze dodatkowe programy indywidualne obejmują mini dyskoteki dla dzieci, konkurs fotograficzny na najciekawsze zdjęcia zlotu, wycieczki rowerowe po okolicy z atrakcjami turystycznymi i nagrodami, a także wiele innych atrakcji, które zapewnią niezapomnianą rozrywkę dla każdego.

Dołącz do naszej caravaningowej społeczności i przeżyj niezapomniane chwile w otoczeniu pięknej przyrody i fantastycznych ludzi! Już teraz zarezerwuj swój udział w II Bajkowym Zlocie Caravaningowym i przygotuj się na niezapomnianą przygodę!

Szybkie zgłoszenie

Podaj nam tylko niezbędne informacje, a my pomożemy dopełnić resztę formalności.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Kontakt

Biuro zlotu

Marzanna Księżarek
tel. 601 075 228
zlot@ack.com.pl

Komandor

Jacek Księżarek
tel. 601 409 938
zlot@ack.com.pl

Prezes AK-K

Iwona Kluk
tel. 507 134 900
rajdy@ak-k.pl

V-ce komandor

Aleksander Błażewicz
tel. 601 526 022
akblazewicz@op.pl

Kwatermistrz

Łukasz Kicol
tel. 661 996 784
kicol@poczta.fm

FAQ

II Bajkowy Zlot Caravaningowy odbędzie się w malowniczym ośrodku „Bajka” w Grodźcu ul. Klasztorna 5 w dniach 26 kwietnia – 5 maja 2024 roku i 2-5 maja 2024.

Tak jest dostępny też krótszy termin 2 – 5 Maja w cenie 650PLN

Aby zarejestrować się na zlot, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej i przesłać go na adres mailowy zlot@ack.com.pl.

 Tak, przyjazd z psem jest możliwy. Przygotowaliśmy nawet atrakcje specjalnie dla miłośników czworonogów.

Tak posiłki będzie można zamówić w biurze zlotu, wypełniając kartę zgłoszeniową Obiady, posiłki będą również dostępne w restauracji bajka.

Koszt uczestnictwa w zlocie zależy od wielu czynników, takich jak długość pobytu, liczba osób oraz ewentualne zniżki dla członków klubów i stowarzyszeń.
Podstawowy koszt załogi to 1 500 zł za 10 dniowy zlot.

Partnerzy Wydarzenia

Galeria 2023