Kariera z ACK

Twórz razem z nami zespół

Dlaczego warto?

Dołączając do zespołu ACK, otwierasz drzwi do satysfakcjonującej kariery, pełnej możliwości rozwoju i dynamicznych wyzwań. Oferujemy nie tylko stabilne zatrudnienie, ale również atmosferę, w której doceniamy i wspieramy rozwój naszych pracowników.

W ACK korzystasz z nowoczesnych narzędzi pracy oraz masz gwarancję wyposażonego stanowiska, co sprawia, że Twoje codzienne zadania stają się nie tylko efektywne, ale również inspirujące. Zainwestujemy w Twój rozwój poprzez organizację zarówno szkoleń wewnętrznych dostosowanych do naszej specyfiki, jak i zewnętrznych, abyś zawsze był krok przed nowościami w branży.

Zapewnimy Ci elastyczne formy umowy, pozostawiając swobodę w dostosowywaniu pracy do swojego życia prywatnego. Ponadto, jako nasz pracownik, skorzystasz z atrakcyjnej zniżki pracowniczej, a organizowane przez nas imprezy integracyjne pozwolą Ci poznać kolegów i stworzyć przyjazne relacje.

W ACK nie tylko pracujemy razem, ale również rozwijamy się razem. Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje umiejętności są cenione, a inicjatywa i zaangażowanie mile widziane, to ACK to właściwe miejsce dla Ciebie. Dołącz do nas, twórz z nami historię sukcesu i pozwól swojej karierze rozkwitnąć!

kARIERA IMAGE ack

Oferty pracy

Nie widzisz oferty pracy dla Ciebie? To nie problem! Wyślij nam swoje CV, opowiedz nam trochę o sobie i napisz, w jakiej roli widziałbyś siebie w naszym zespole.

Jesteśmy otwarci na utalentowane osoby, które chcą współtworzyć nasz zespół. Poszukujemy osób, które z nami odkryją pełen potencjał swoich umiejętności. Niech Twoja inicjatywa stanie się impulsem do rozwoju zarówno dla Ciebie, jak i dla nas. Wyślij swoje zgłoszenie na adres rekrutacja@ack.com.pl. Czekamy na Ciebie!

Magazynier – dział wysyłek

Asystent Działu Handlowego

Specjalista ds. logistyki

Monter urządzeń AGD i RTV

Specjalista ds. Social Media

Specjalista ds. obsługi klienta

Product Manager

Operator wózka widłowego

Specjalista ds. sprzedaży Allegro

Mechanik samochodowy

Kierowca

Pracownik utrzymania czystości

Marketing Specialist

Specjalista ds. realizacji
zamówień

Asystent/ka biura Zarządu

Elektryk

Młodszy specjalista ds. importu

Przedstawiciel handlowy

Koordynator magazynu

Junior Web Developer

Przewodnik turystyczny

Specjalista ds. Turystyki

Animator rekreacji i organizacji
czasu

Stróż nocny

Fotograf

ACK group logo White

O nas

Skład grupy

Kontakt

Dystrybucja

Współpraca B2B

Kariera

Skorzystaj z formularza kontaktowego, aby uzyskać informacje na temat rozpoczęcia współpracy handlowej