Optimal

O firmie

Początki istnienia GRUPY OPTIMAL sięgają 1992 roku. OPTIMAL POLSKA Sp. z o.o. została założona w 1998 roku i zajmuje się sprzedażą części zamiennych, układu hamulcowego, układu kierowniczego, amortyzatorów.

Intensywna i otwarta współpraca z klientami znajduje się w centrum uwagi naszych działań. Kluczem do satysfakcji klienta jest natomiast odpowiednia jakość naszych produktów oraz wysoki poziom usług. Jakość to jeden z naszych najważniejszych celów.

Firma OPTIMAL POLSKA Sp. z o.o. zaopatruje wolny rynek części zamiennych w produkty, które pozyskujemy od partnerów produkujących na skalę międzynarodową, od poddostawców producentów samochodów i innych dostawców dbających o jakość. Jako przedsiębiorstwo, które mimo silnego rozwoju podąża w jasnym kierunku, posiada dobrą strukturę i zachowuje transparentność, firma OPTIMAL POLSKA Sp. z o.o cieszy się z przewagi, którą posiada w zakresie elastyczności oraz z wysokiego stopnia identyfikowania się pracowników z zakładem.

Dzięki najnowocześniejszym metodom komunikacji i logistyki oraz dzięki dużemu magazynowi jesteśmy w stanie zachować dużą efektywność dostaw połączonych ze świadczeniem dobrej jakości usług. Wszystkie produkty posiadają wysoką jakość i spełniają zarówno europejskie jak i międzynarodowe standardy rynku części zamiennych, takich jak normy producenckie TS 16949, QS 9000, VDA 6.1., ISO 9001, a przede wszystkim normy GVO nr 1400/2002.

Dodaj komentarz